Warsztaty
Przyjazd
Wyjazd

Warsztaty "Wianki zimowo- świąteczne"

  1. Strona główna
  2. Hotel
  3. Aktualności
  4. Warsztaty "Wianki zimowo- świąteczne"
29 lis 2019
Przedświąteczny, bożonarodzeniowy czas to tworzenie magicznej atmosfery, powrót do zapachów i wspomnień z dzieciństwa. To wspólne przygotowania: pieczenie pierników, słuchanie kolęd, pakowanie prezentów oraz dekorowanie naszych domów. Zapraszamy Państwa do spędzenia tego wyjątkowego czasu podczas kreatywnych warsztatów tworzenia zimowo- świątecznych wianków, które odbędą się w Restauracji Sezony 14 grudnia o godz. 13.00. 
Warsztaty przygotuje i poprowadzi niezastąpiona Hanna Fogt z Ładne Kwiaty. Wianki będziemy tworzyć m.in. ze słomy, pachnącego igliwia, zielonych gałązek, bawełny, naturalnych suszy, welurowych i jedwabnych wstążek. A to wszystko w pięknych wnętrzach naszej Restauarcji, przy nastrojowej muzyce, słodkim poczęstunku i rozgrzewających napojach.  
Koszt warsztatu to 150 zł (dla osoby dorosłej) oraz dla dziecka - 80zł (mniejszy wianuszek). Zapraszamy dorosłych i dzieci od 12 lat. W przypadku zapisu na warsztaty osoby dorosłej z dzieckiem i wspólnej pracy nad jednym wiankiem, koszt udziału to 150 zł. Spotkanie potrwa od 1,5h do 2h. Wszystkie przygotowane wianki wracają z Wami do domu!
Rezerwacje miejsc na warsztaty pod numerem telefonu 61 10 10 417 lub poprzez e-mail sezony@sezony.pl . Ilość miejsc ograniczona.
Po warsztatach zapraszamy na rodzinny obiad i skosztowanie dań z naszej nowej, zimowej karty menu (prosimy o wcześniejszą rezerwację stolika).
 
Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij